Cestovatelský polep na Subaru Forester

Na konci července jsme dělali polep na Subaru Forester v cestovatelském stylu. Jednoduchý polep z černé lesklé fólie s motivem hor, lesa, hvězd ve stylu loga Subaru a rozcestníku s nápisem Do světa a Domů. Polep vzhledově vychází z naši hotové šablony číslo 264, kterou můžete objednat na webu www.chcipolepy.cz. Úprava designu oproti nabízenému návrhu na webu je dodělání Subaru hvězd nad zadním kolem a úprava textů. Tyto drobné změny jsou již v ceně :-)

Výsledný polep:


Pár fotek z instalace:Klientovi se polepené auto moc líbilo - hlavně jeho paní byla nadšená :-) Co mě překvapilo, že kvůli polepení svého auta, byli ochotni přijet i když bydlí téměř 300 km od naší firmy.

Kromě tohoto polepu máme v nabídce i spoustu další podobných polepů na cestovatelské auta. Stačí se podívat na náš web chcipolepy.cz do sekce Cestovatelské polepy. Tento konkrétní návrh je k objednání pod číslem 264.


Cestovatelský polep na Subaru Forester Cestovatelský polep na Subaru Forester Reviewed by BONA MEDIA on července 05, 2023 Rating: 5
Používá technologii služby Blogger.