Programy pro návrh vizitek

Nemusíte mít profesionální grafik s programy za několik desítek tisíc, ale i tak zvládnete udělat návrh vizitky rychle, jednodušše a hezky. Představím vám několik programů, které jsou přímo určené pro návrhy vizitek.


BusinessCards MX (www.businesscards-mx.com)

Jedná se o nejrozšířenější program na tvorbu vizitek, navíc je i kompletně v češtině. BusinessCards MX je program, který vám pomůže s tvorbou a tiskem skutečně profesionálních vizitek. Rozhraní programu je navrženo takovým způsobem, aby ani začátečník neměl s obsluhou programu problémy. V programu máte přístup k cca 750 vzorovým šablonám vizitek.

Českou demo verzi můžete stáhnout zdarma na webu http://www.mojosoft-software.com/cs/ a nebo si cca za 500 Kč koupit i plnou verzi programu.

Business Card Designer Plus
Další šikovný nástroj pro návrhy vizitek. Obsahuje také sadu již hotových šablon, které můžete libovolně upravovat podle své fantazie. Do vizitek je kromě textů možné vkládat obrázky, fotky, vektory a další grafické prvky. Jednodušše zvládá i tvorbu oboustranných nebo přehnutých vizitek. Business Card Designer Puls však bohužel nemá češtinu

Více informací v angličtině včetně možností stažení demoverze či zakoupení za cca 750 Kč najdete na webu http://www.camdevelopment.com/designer/business_card/

Business Card Studio
Opět jednoduchý program pro tvorbu profesionálně vypadajících vizitek. Vaši vizitku tak vytvoříte již za pár minut a nemusít být ani grafik nebo DTP pracovník. Tento program je jednoduchý na ovládání a má spousty zajímavých funkcí.

Veškeré další informace najdete na http://www.elcor.net/bcard.php, kde stejně jako u předchozích dvou programů můžete stáhnout demo nebo koupit plnou verzi okolo 500 Kč.

Nemáte čas nebo chuť si hrát s návrhem vizitek?
Připravili jsme pro vás na našem webu již stovky hotových šablon. Stačí vložit pouze údaje, potvrdit objendávku a za dva dny máte u sebe kompletně hotové vizitky profesionálního vzhledu a bez práce. Navštivte proto naši galerii hotových šablon na stránce http://www.tisk-vizitek.cz/sablony.html
Programy pro návrh vizitek Programy pro návrh vizitek Reviewed by Desetnej on 23:47:00 Rating: 5
Používá technologii služby Blogger.